Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are bff's
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Marijine nowosti :)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 10:20 pm

hmmmmmmm.......ja cu owde pisati moje nowosti...
pa owako:

danas...

Danas je u skoli bilo relatiwno OK,dobila sam 2 petice iz engleskog!IZnerwirala me je nastawnica muzickog jer je onoj Dunji dala 4 iz pesmice a nije imala instrument,nije ritmicko bilo dobro....a meni koja sam jos prosli cas swirala,imala instrument i samo pogresila sol dobila 4.....grrrrrrrrrrrrrr...wec znate da smo se Milica i ja poswadjale sa Dunjom...danas smo se suocile pred razrednom i kad smo swe ispricale razredna pita Dunju jel imas snage da im pruzis ruku izwinjenja...kaze Dunja imam,al one nece...pita razredna nas,a Milica i ja:imamo al necemo...uf sta sam joj swe rekla........grrrr....zamislite sta je ona rekla:da smo Milica i ja poluciganke,da sam ja uswojena i da smo ku*we....msm ono...a razredna nas tera da se pomirimo...msm ono....kad sam dosla kuci uradila sam domaci,wisila po netu,slusala ziq...i tako...

pa sutra cu wam pisati .........

wojim was
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 10:28 pm

I ja sam to napisala,ali oky....
Svi znamo da je Dunja glupaca...
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimePet Feb 13, 2009 12:01 pm

hehe,....nema veze,svuda se nadje tako neka,....chestitam za petice!,a te tako osobe koje govore da se pomirish sa nekim i ako ne znaju koja je pricha o chemu se radi itd.....ne idu mi u mozak,....msm dajte ljudi shta se meshate u tudji zivot! iscooliraj i Dunju i nastavnicu i sve redom Wink
Nazad na vrh Ići dole
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimePet Feb 13, 2009 5:14 pm

xexexexexe...hwala...i slazem se sa tobom...


Danas u skoli je bilo sooper(tj swe osim casowa-matis,fizicko,srpski,engleski,geos i istorija)! na swakom odmoru smo se grudwali! bilo je strawa...popila sam jedno 4 grudwe u glawu al ok... Smile narawno noge su mi bile mokre,tj cela sam bila mokra pa sam na casowima sedela pored radijatora,izula se i grejala noge! xaxaxaxaxaxa.... malo su me iznerwirali decaci kad smo se wracali iz skole,samo su nas gadjali snegom.... grrrrrr.... i tak...kuci narawno smor! weceras idem na zurku u jednu diskoteku bice do jajaaaaaaaa........pozzitj

woyim was!
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 2:16 am

ma nema na chemu,....

haha,....radijatori??ma nemamo mi to,tako da budite srecni,shto vam je shkola podarila tu "visoku tehnologiju",msm,... nisi jedina koja je danas bila mokra(ima nas dosta Very Happy ) lepo se provedi u diskoteci,mada si se mozda,verovatno vec i vratila,.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 5:18 pm

xaxaxxaxaxxa..pa mi smo lojke...ma wisoka thnologija,cas imamo grejanje,cas ne...i hwala za ono - lepo se prowedi

sooper je bilo u diskoteci,igrali smo,zezali smo se,upoznali nowo drustwo(Bojana i Ogija)...ali bila je bolja prosla zurka...al nmwz...

Danas sam ustala kao zombi...u 12...dobila sam...menstruaciju...grrr....mama mi je kupila nowe mindjuse...i tak smor ceo dan...al ce mi doci Militza pa cemo nesto raditi, i mozda cu ici uwece negde...oko 8-9 cu ici do sestre da joj odnesem cwece....iz 3 ispita je dobila 3 dewetke....xexexexe....i tak...pa wam pisem kasnije...

wtpppppppppppp!
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 12:12 am

Super,chestitke,.....drago mi je zbog svega:)
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 12:22 am

I meni... Procice menst. ni ja je ne wolim!
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 1:20 am

Da naravno,novo drustvo,ovo-ono! Very Happy
A ja sam ogija vec znala,ali Bojana ne...
A tek danas kako je bilo...hmm! Smile
Nazad na vrh Ići dole
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 1:39 pm

xaxaxaxa...xwala wamm

sinoc smo Militza i ja otisle da se widimo sa drustwom(jedan od njih je i moj decko) a posto je bio Dan Zaljubljenih iznenadio me je...! Kupio mi je jednu igrackicu psa(spawala sam stim psom nocas) i crwenu ruzu....jaw,jaw,jaw.....! a posto je Militza juce bila kod mene ona mi je to nagowestila a ja prwo nisam mogla da idem nigde....kada su me pustili moji,ja nisam znala sta da radim,sta ja njemu da kupim!!!! i onda sam uzela moje....nesto....jedno srce:Jedinoj Ljubawi....jednog medu na kom pise LOVE....i na brzinu zbrzeljala pismo....msm KOJI BLAM! lol.....msm onda smo se glupirale sa drustwom i tak...Nina se smuwala sa jednim Bojanom(ne sa owim mojim drugom wec nekom drugim) i tak....kad sam stigla kuci moja kewa nawalila,jaw sto je lepa ruza,pa sto je lepa.....jaoo....eto danas samustala u 10....gledala neki fil i tak....idem danas da se widim sa drustwom i tak....


WTP!
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 2:51 pm

Jao bash mi je drago zbog tebe...!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:29 pm

heheheh,hwaya.............
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
*mIsS fAbUl0uS*
Admin
Admin
*mIsS fAbUl0uS*


Broj poruka : 313
Godina : 30
Location : Lost in his eyes :)
Datum upisa : 08.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:37 pm

♥ Jovana Janevski ♥ ::
Jao bash mi je drago zbog tebe...!!
Nazad na vrh Ići dole
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:39 pm

xexexe...hwala
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
Sponsored content





Marijine nowosti :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marijine nowosti :)   Marijine nowosti :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marijine nowosti :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best friends forever *BFF* :: Prijateljstva :: Novosti-
Skoči na: