Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are bff's
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jowanine nowostiiiiiii

Ići dole 
+6
ALEXANDRA
Alexandra95
EmilijaDyP
te@
*Miss~Mia*
Jovana & Daniel
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 1:25 pm

hehe:))))

volimo i mi tebe do sunca!Razz
Nazad na vrh Ići dole
MINCHY I SAKI BFF
Star
Star
MINCHY I SAKI BFF


Broj poruka : 385
Godina : 27
Location : whit my saki BFF
Imena najj drugarica na forumu : KISS SVE VAS OBBBBBOZAVAM
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 4:41 pm

MA DA NACICES TI DRUGOG AKO OVO NE USPE!A DA TAKO I TREBA OVOME SHTO HVATA SASKICU ZA ZADNJICU KADA BI I NASA RAZREDNA SMANJIVALA OCENE ZBOG TOGA..EH!NASHI DECACI SAMO PRODJU I LUPE NAS PO ZADNJICI A RAZREDNA NISHTA KAO SMIRICE SE ONI..~MALO SUTRA~
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 5:42 pm

I mi tebe ♥️ jakoo!
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 9:45 pm

E pa,nishta posebno,trenutno sa na rodjusu! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePet Feb 13, 2009 9:27 pm

E pa owako:
Nishta posebno se da kazem nije desilo,sem toga shto smo Alex i ja trebale da imamo jedan neoprawdani,ali je razredni(car)nama to oprawdao...Izashle smo posle prwog chasa da se grudwamo,bilo je bash sooper! Jeste da su nas umiwali snegom,dworishte je bilo puuno razigrane dece i bilo je wec dosta swega,jer su mi farke bile natopljene i ushla sam unutra(u shkolu)i ulazim u srpski,nastawnica ajde upisani swi! A ja zinula,msm ja sam dobro dete Very Happy Ali shta cu,brate bilo je i wishe nego extra,sneg neprestano pada wec 3 dana,to se ne propushta..I onda shta cemo opet izashli napolje i opet se gruudwali,zezali se,i onda geos,tu smo alex i ja dobile petice za neki referat... Pa bios,pa smo izashle sa 4-og chasa jer imamo neki nastup sa horom...Tamo je bilo smorr,neke dewojke su igrale i pewale odnosno falshirale i to je bilo taaako smeshno,swi smo popadali,pa je neka nafucana i plastichna zena recitowala neku pesmu,swa je izweshtachena,pitala sam se da li nosi periku,pa sam zwala mog deku da dodje kolima po mene i ewo me,kuckam...
Sutra ponowo grudwanje u 11h sa drushtwom...
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 1:55 am

hihi,sada ja u mojim novostima nemam shta da pishem kada su vec sve prochitali ovde Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 516566
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 6:43 pm

E pa owako:
Nishta posebno,po ceo dan bleyim,juche su me cimala 3 broja(razlichita)medjutim danas su se smirila i to me bash nerwira,sinoc sam gledala titanik i plakala,bash su znali da daju na dan zaljubljenih,a ja se odmah setila onog mog iz swedske,ne znam ni sama zashto,ziwim za jul.TOTALNO! I jedwa chekam da dodje moj Janewski
Owako sestra me nerwira,kao i moji,samo mi neshto kukaju i swe chekam da mi pljusne neka kazna zbog mog ponashanja...
Chekam drugaricu da mi dodje da se malo zezamo i tako...
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:30 pm

pa dobro...nie ti bio los dan(lol) i ja sam gledala Titanik....jooooooooj....a ko ti je taj iz swedske...simpa?
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:36 pm

Pisala sam to wec negde na forumu..Uhh,da,weelika ljubaw o kojoj ne znam nishta!
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 11:07 pm

Marija,ti NE ZNAS ZA TIPA IZ SVEDSKE??!!To je taj Janevski,zaludeo Jovanicu totalno Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 305191
I ja gledala Titanik i stvarno je film sve bolji i bolji svaki put kad ga odgledam.
I jos ga dali na Dan zaljubljenih,,,uffff,srce mi je otkinulo.
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 11:09 pm

Da,bash je bilo stresno...
Ma zaludeo me,jedwa chekam jul pa da dodje,a onda ce jowanchica u akciju a ne kao letos da ne smem da ga pitam za msn...
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePon Feb 16, 2009 4:13 pm

xexexexexexeex.....nisam znala....al sad znam Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePon Feb 16, 2009 4:20 pm

Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 1:10 am

E owako za danas nishta nowo,bila sam do Gage i tu smo se malo zezali,bila je i Sashka,posle sam bila do kancone sa sashkom da popijemo pice,sashka je pila nes,a ja kao i uwek coca colu.. Smile
Pa smo bile na odbojci,tu smo se cepali,ali na swakom treningu se waljamo od smeha,ja nisam imala pojma neku wezbu pa smo se swi smejali,sad chitam BRAVO uziwam i slusham muziku a uskoro na spawanjac
Imam owe nedelje bash dosta da uchim pa mozda necu dolaziti,ali u petak se odredjuje ko ce biti mod i admin,ajaja jedwa chekam... Ljubim was swe.. :**
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Ivancica
Welcome to the board
Welcome to the board
Ivancica


Broj poruka : 17
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 1:24 am

extra! super
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 1:25 am

heheh Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 9:10 pm

Eh pa owako,skoro nishta nowo,sem toga da cemo alex i ja uskoro otici na jedan ness u kanconu pa prawo na odbojku,u shkoli smo imali kontrolni iz tehnichkog i swe sam "znala"zahwaljujuci pushkicama.Suza je zeshca fuxa,mora swuda da gura nos,unishtila je wezu Andjelije i Dushana koji su 7 meseci zajedno..uuhh... Ima tu josh par sitnica,Alex Gaga i ja smo se slikale i shkoli i bash je bilo extra,glupih 6.chasowa je brzo proshlo,a tu je bila i tucha izmedju dwa kretena i mi ishli da gledamo pa se smorili i krenuli kuci...Bilo je swe ok,ali ima dosta da se uchi.. kkisss
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 11:46 pm

Uvek ima da se uci bb...
Puskice su cudo!
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 12:22 am

Hahahhaha
Da Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 1:40 pm

hehe:))) srce moje....sada ponovo nemam shta da pishem u mojim novostima,poshto si sve rekla:))) nema veze!!!ljubim te!***
Nazad na vrh Ići dole
ALEXANDRA
Forum baby
Forum baby
ALEXANDRA


Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 9:55 pm

te@ ::
Uvek ima da se uci bb...
Puskice su cudo!
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimePet Feb 20, 2009 12:09 am

E pa owako,nishta nowo za sada,jedwa chekam petak,to je sutraa,aaa,jejeej..Napokon vikend.Mada brzo mi je proshla owa nedelja... Sashka je trebala da dodje kod mene da gledamo Twilight ali ipak nije doshla,shteta,nisam bila na engleski,bash me je mrzelo,Iwana(moja sestra)je kupila hamburger u domino a meni nije kupila pa sam se naljutila na nju.. Hehhehe
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 2:02 pm

Hahahaha!!!! ja ima da ti kupim 10 ili 30 samo da mi se malo ugojish!**
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 12:57 am

Jao,ahahhaa

Owako nishta speeecijalno,sem par ocena,narawno petica i jedna chetworka za owih nekoliko dana...Danas sam bila dezurna,osoblje je katastrofa koje narawno ne zna za kulturu...Samo se psuje,pa msm da je to ipak shkola!!! Neki shestaci me zezali dok sam dezurala,strashno,Alex mi je narawno prawila drushtwo koliko je mogla... Umorna sam i dan mi se sastoji od shkole(preko 6.chasowa),treninga i odlazaka na chasowe matisha i engleski.. Iako se na engleskom nekad bash sooper zezam ume da bude stwarno zamorno...Owako na odbojci je extra i mnogo dobro sam se sprijateljila sa osobom koja je na prwi pogled bila mnoogo ufurana,a posle kad sam je bolje upoznala bash je diiwna osoba..Narawno moja Alex i ja se zezamo i ne prodje ni jedan trening a da se ne zakashljemo od smeha,u poslednje wreme mnogo me boli grlo i nekako sam malaksala..,Ali ne zalim se,trebale su Chari nawodno da budu na Fox-u,ali debili ih nisu pustili,za tu seriju bih siiiguuurno pronashla wremena...Shta josh da wam pishem sem da ne dolazim bash redowno i shto jedwa chekam weekend da budem makar malo slobodna...
Wojim wass
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 12:39 pm

Vojim i ja tebe srce moje,..

na odbojci se stvarno stalno zezamo,samo shto nas skoro uvek odvoji Chuki(nastavnik )u igri..jbg.
Chestitam za ocene josh jednom!!!!

p.s.teshko fox-u ako ne pusti chari,....***cmokk
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jowanine nowostiiiiiii
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best friends forever *BFF* :: Prijateljstva :: Novosti-
Skoči na: