Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are bff's
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ..nInInE n0w0sti...

Ići dole 
+2
Jovana & Daniel
*mIsS fAbUl0uS*
6 posters
AutorPoruka
*mIsS fAbUl0uS*
Admin
Admin
*mIsS fAbUl0uS*


Broj poruka : 313
Godina : 30
Location : Lost in his eyes :)
Datum upisa : 08.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 3:56 pm

pa 'wako0o0...jucxe mi je bio basx extra dan...ustala sam basx rano...oko 10...i zwale me frenditze da idem s njima u DC...a ja to narawno da netju propustiti...xD...i bleyale smo po DC-u kao loo0o0de...qpila sam dwe bluzitze, dux, suknjitzu, pantalone i tasxnu <3333...zaljubljena sam u nju...posle smo isxle do meka...tu smo zxdrale...xD...i widele smo Alexu, Dexy-a, Cxipeta i Lajtu...i tu smo se nesx s njima zezale, owaj kreten od cxipeta mi qpio ruzxu i jednog mng wepog meduuuuuuu....znate kako je weeeeeeeeeeppppppp........da ne bude zabune...ja i on nismo zajedno...ali se basx druzximo...i on kao da mi qpi...a i owim moji frednitzama je qpio ruzxu...jbm ti ruzxe imam ix 10...posle zowe mene moj biwsxi i pitao me gde sam...i ja mu kazxem...i on tebra ladno dosxao u DC da se widimo, i qpio mi jedno weliko srtze wolim te josx uwek i ruzxu...xD...msm stwarno...ebale ix ruzxe...i onda smo se swi zajedno blamirali kao kreteni po gradu...Janja se pokrsxila zxesxtje...razbila se na ledu...i to led ima samo na jednom mestu, i ona i na tom jednom jedinom morala da se razbije...xD...i nama bilo dosadno, i resximo da odemo na neko pitje...xD...i tu mi o5 sedeli, nerwirali neke kretene i zwao me Johnny da se widimo...on mi je qpio nekog welikog medu, napisao mi pesmu koju tju wam kasnije isqtzati, srtze najboljoj dewojtzi i ruzxu...xD....'nacxi xoror...i mi tu nesx pricxali i ja sammu kao rekla da je najbolje da rasknemo, jer izmedju nas nisxta wisxe nije isto...i on se slozxio, ali me on kao josx uwek woli bla, bla, bla...ali je i on primetio da nisxta wisxe nije isto...stigla sam qtji oko 6...tzrkla sam....malo sam wisila na netu, i posle izasxla...Johnny je swirao u nekoj diskotetzi, ali ja narawno nisam tamo otisxla, nego u drugoj diskotetzi...tu mi je bila tzela ekipa...basx je bilo do yaya...i tako0o0o0....wwp...
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 6:40 pm

Extra,a wishe i te ruze
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
*mIsS fAbUl0uS*
Admin
Admin
*mIsS fAbUl0uS*


Broj poruka : 313
Godina : 30
Location : Lost in his eyes :)
Datum upisa : 08.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 6:44 pm

xex...strasxno....
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 6:45 pm

Ti si ih bar dobila... Ja bih wolela da dobijem jednu ali da pishe:

IZ SHWEDSKE od JANEWSKOG
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:27 pm

xexexex...bas si imala lood dan! A RUZE...JOOOOJ.....sta si ih dobila.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
*mIsS fAbUl0uS*
Admin
Admin
*mIsS fAbUl0uS*


Broj poruka : 313
Godina : 30
Location : Lost in his eyes :)
Datum upisa : 08.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:36 pm

ma kod mene je skoro swaki dan lo0o0d...xD...ma daaaa...strasxno...i sad cxim mi neko spomene ruzxe ja padam u komu...xD...
Nazad na vrh Ići dole
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:40 pm

xaxaxaxaxxaxax....LOL! Smile
blago se tebi,xexexe
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:41 pm

I mom danu se swashta deshawa LOL
Ali nekad je SMORAN!Strashno...
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
*mIsS fAbUl0uS*
Admin
Admin
*mIsS fAbUl0uS*


Broj poruka : 313
Godina : 30
Location : Lost in his eyes :)
Datum upisa : 08.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:41 pm

jao imam i ja takwe dane...tada sam u nekom tesxkom bedaq...xD...
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 8:42 pm

Heheheh!
Kakav dan...!
Nazad na vrh Ići dole
*mIsS fAbUl0uS*
Admin
Admin
*mIsS fAbUl0uS*


Broj poruka : 313
Godina : 30
Location : Lost in his eyes :)
Datum upisa : 08.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 9:33 pm

xex...ma kod mnee tjete se nacxitati swega i swacxega...xD...
Nazad na vrh Ići dole
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 11:03 pm

Xexe.
Je*ale ih ruze,i srca...
To nista ne vredi..........
A,trebala si namerno da odesx u tu diskoteku,ja bi to uradila 100% da je onaj moj kreten u pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
*mIsS fAbUl0uS*
Admin
Admin
*mIsS fAbUl0uS*


Broj poruka : 313
Godina : 30
Location : Lost in his eyes :)
Datum upisa : 08.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 11:10 pm

to i ja kazxem...xD...
ma bila je bolja zxuraja u owoj diskotetzi u kojoj sam ja bila...ebe mi se za njega...xD...xtela sam da se prowedem do yaya...
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 1:29 pm

Ma super ti je bio dan:P skroz lud....hehe
Nazad na vrh Ići dole
*mIsS fAbUl0uS*
Admin
Admin
*mIsS fAbUl0uS*


Broj poruka : 313
Godina : 30
Location : Lost in his eyes :)
Datum upisa : 08.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 5:04 pm

e jucxe mi je bio dan do yaya...xD...ustala sam u pola 8...strasxno...uspawala sam se...i uopsxte nisam zxurila da se spremim, nego ja to polaaaaaaako..xD...i stigla sam u sql na pola cxasa tako da na prwi nisam ni otisxla, drugi sam imala istoriju, dobila sam 5aka...jeeeeeeeeeeee....xD...a kod nje je mng tesxko da dobijete 5, werujte mi... ..nInInE n0w0sti... 305191 ...posle odmor...aaaaaaa...stajala sam ja kod stepenitza sa Teom, Xtinom i Milenom i nailaze Rakitj i Marko iz 8.5...duFe moeeeeeee...inacxe s Markom sam bila...i dodje on da se pozZ i poljubi me na blitz....ja sam pala u komu...i posle mi kao poslao nesx u fazonu "cxujem da si raskinula s decxkom, pa sxta mislisx jer bi mogli da poqsxamo ponowo"...inacxe decxko je komaaaaaaaa...tzela sql se lozxi na njega...i ja nisam znala sxta da mu napisxem, pa sam rekla da tju razmisliti...posle sam imala fiziq, e tu sam se zxesxtje smorila...mrzim fiziq....posle fizicxko...menjala sam dezxurne...xD...i Marko bio da qpi nesx nastawnitzi i on me o5 pita i ja kazxem da xotju, i tu se mi zazxwalili...kad ono nailazi moj biwsxi...Johnny....jao wi nemate pojma kako me je tuzxno gledao...ali basx me briga. samo mi je glupo sxto nas je wideo...on dosxao da uzme nesx za sql...onda sam imala engleski...e tu sam pukla...jbt dobila sam 4...ali kod nas je npr. maximum 40 poena i to je 5, a39 je 4...i ja sam imala 39...... ..nInInE n0w0sti... 809497 ...i posle mi se nije isxlo qtji pa sam isxla s Janjom, Mayom, Iwanom i Militzom na pitje...tu smo se zaebawale zxesxtje...neki likowi muwali mene i Janju...jbm ix koje su god...ali su mmmmmmmmmmm....i ja skontam da imam msn tog sxto me je muwao...i tu se nesx dop...i takoo0o0o0....po gradu smo se gubile zxesxtje...i slikale se narawno..mozxda i postawim slike...'nacxi totalni xaos...posle sam ucxila kao neki kreten bios...i zwao me Marko da se widimo...msm narawno da xotju...xD...2,5 sata sam sedela s njim, i smrzla sam se zxesxtje...i kad sam se wratjala ja sretnem onog sxto me muwao...i kao da se upoznamo, owo ono..i kazxe da idemo na neko pitje, i ja budala podjem...tu me upoznao s nekim ortatzima, i basx su extra likowi...jucxe me neko smarao...ja pojma neam odakle tim sleptzima moj br...ali to je strasxno...xD...wwpppppppp...
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 9:03 pm

EXTRA! aa Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Sponsored content





..nInInE n0w0sti... Empty
PočaljiNaslov: Re: ..nInInE n0w0sti...   ..nInInE n0w0sti... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
..nInInE n0w0sti...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best friends forever *BFF* :: Prijateljstva :: Novosti-
Skoči na: