Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are bff's
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jowanine nowostiiiiiii

Ići dole 
+6
ALEXANDRA
Alexandra95
EmilijaDyP
te@
*Miss~Mia*
Jovana & Daniel
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 6:18 pm

Chestitam na ocenama!!
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 10:02 pm

Eh,ewo i weekend,swe je nekako u normali,swe sam gotowo poprawila,brine me gloopa fizikaaa,aaa,grrr,pomirila sam se sa majom i beatom,ali nishta specijalno,malo smo zujale po shkoli zajedno ali nishta wishe,samo wishe nismo u mrznji,dan je protekao brzo i bilo je prilichno ok... sada me malo boli stomak,pa ne znam da li cu ici na odbojku.. Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 996885 swe u swemu,wazno da je weekend,a moj stomak ce se wremenom oporawiti..Alex je sumnjala na neki nachin u mene da cu da je napustim zbog pomirenja sa majom i beatom,,msm ne kriwim je i ja bih se tako ponela da sam na njenom mestu,ali swe je sada u ok..ne brinite..kada sam doshla kuci iz shkole chekali su me preediwni kolachi... Very Happy Dobila sam 5 iz matisha.. Tako da sam poprawila ocenu..
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 10:04 pm

Bravo za matish i pomirenje!
E,ovaj...koji kolaci??
Bas mi se sad nesto jedu kolaci!
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 10:05 pm

kolach sa jogurtom... Very Happy mnjami...
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 10:18 pm

Daj maaaaaaaaalo
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 03, 2009 8:55 pm

hehehee
evo ovako:
danas sam bila na onom sranju "budi fer"-sportskog takmichenju u bg-u...
Ustala sam se u 6,u 7 smo vec kretali,u busu smo sashkica i ja sedele(naravski)
Tu su bile fufe iz 8-og razreda koje su veci deo puta provele u krilima dechaka raspravljajuci o tome koja ima vece dupe i sise..ali ja sam tutnula sashkicine slushalice i slushala muziku,ja takve gadosti ne slusham.. molim i hvala lepo.
Kad smo doshli gledali smo kosharku,malo smo pobedjivali pa malo gubili,ali nishta strashno,kasnije je doshao red na mene za odlazak u streljanu,uhhh,trebala sam najvishe 10 puta u crni krug da pogodim vazdushnom pushkom,a ja sam 5 puta... Shto i nije tako loshe,najbolji rezultat od devojchica za moju kategoriju.. inache takmichenje je zavrsheno time shto smo osvojili 3.mesto..nije neshto ali boze moj..
beogradjani su bili ufurani i ponashali se kao da smo sishli sa brda,ali ae iskulirali smo ih..
sve u svemu bilo je sooper,samo da nisam imala zulj i da mi se nije toliko pishkilo za vreme puta,a najvishe sam se nervirala zbog nastavnika,nije hteo da nas vodi u meeekk,nije fer,msm toga nema u vrshcu i ja svaki put kad odem za bg ja odem po happy meal ili dupli cheeseburger,a on nam to nije dozvolio..bash sam se naljutila zbog njega..i evo sad sam doshla,umila se i jela neshto i pishem..ne idem vishe na hor zbog nastavnice koja se okomila na mene vec 3 meseca i ponasha se kao da sam kreten a pritom mi dala neopravdani(a nisam kriva),msm to je ono bilo sa njene strane katastrofa.njen propali hor,bash me zanima na shta ce lichiiti,jer ga nastavnica puuno vooolliiii.. tako shto prikuplja one koji nishta ne pevaju nego otvaraju usta..,. i onda ja se mislim boze sachuvaj JA da idem na hor na njeno zadovoljstvo a pritom da me ona kini,ponizava i daje neopravde za dzabe,pa boze moj nisam valjda luda! I ja njoj to rekla,da me izbrishe sa liste horista,izashla iz uchionice i lepo se javila a ona nastavnichkom kulturom je rekla nishtaaaa...znachi uzaaaass,kakva kultura nastavnika,ali neka uochice ona svoju greshku..
Inache odgovarala sam hemiju,i nisam se snashla najbolje..uzass :S
Jubim vass
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 03, 2009 9:09 pm

E,trebala si umesto krugova da gadjas beogradjane! lol
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 03, 2009 11:10 pm

hehe
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 21, 2009 12:20 am

Odkad vam nisam pisala,piiih,dosta dugo..Zao mi je shto je forum propao blago recheno,ali ipak ima nade... Shkola je odvratna mrzim je,sigurna sam da ste i vi isto koliko i ja izmucheni... Dosta vam je kontrolnih,da vas ispitaju itd..stvarno pod velikim sam pritiskom i jedva stizem par minuta na dan da budem na netu,a kada imam malo slobodnog vremena gledam tv,chitam knjige,obrazujem se xD
Ovako fizika mi stvara problem.. ali i sa njom cu izaci na kraj,ali prvo trebam mami reci za tu trojku..
Alexandra i ja kao i obichno,zezamo se,smejemo se,tu su planovi za matursku,idemo najverovatnije na zlatibor i josh ne znamo ko ce biti sa nama u sobi,ali svakako to treba sve lepo unapred isplanirati..
Alexandra je imala danas malu saobracajnu nesrecu tooliko sam zabrinula..uhh,ali sve je hvala bogu zavrsheno i ona je dobro.. eto to je to.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 21, 2009 8:49 pm

Jao,pa sta joj se to dogodilo?? Nadam se da je sve u redu...
I meni fizika stvara ogromne probleme a sutra idem na privatni chas,da bih popravila onu dvojku sto stoji u dnevniku vec dve nedelje!
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 21, 2009 9:27 pm

uhhh.. Sad
alexandra je dobro.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Sponsored content





Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jowanine nowostiiiiiii   Jowanine nowostiiiiiii - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jowanine nowostiiiiiii
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best friends forever *BFF* :: Prijateljstva :: Novosti-
Skoči na: