Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are bff's
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Teicine "novosti"

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimePon Feb 09, 2009 7:02 pm

Danas mi u skoli nije bilo tako loshe,tacnije koliko uopste moze biti dobro u toj ustanovi...xex!
Shalu na stranu,dobila sam dve 5-ice,iz engleskog i iz hemije (na moje veliko zaprepascenje jer se uopste nisam spremala da odgovaram...sto i nije tako loshe,jer sam bar zasad mirna i nece biti potrebe da strepim od odgovaranja bar jos dve nedelje dok ne stigne kontrolni...)
Na fizickom je bilo,blago receno,KAtAStRoFa jer sam,pokusavajuci samostalno da uradim vezbu,u zaletu ushicenja zbog toga sto me niko nece pridrzavati vec cu konacno moci da dokazem svoje "sposobnosti",tako pala i momentalno osetila uzasan bol koji se protezao od vrata nadole i primoravao me da vrisnem iz sve snage. Na srecu,suzdrzala sam se od tog cina koji bi u najmanju ruku bio ponizavajuci...
Medjutim ne bih ja bila JA (poznata po tome kako se sa skoro svacim u svom zivotu obracunavam pomocu slanih kaplji,u narodu poznatijih kao SUZE)
da nisam otrcala do nastavnice zaleci se na neizdrziv bol (i tu sam bila potpuno upravu)...
ALI,moja DRAGA nastavnica se potrudila da i ovu krajnje neprijatnu situcaju ucini jos gorom i naterala me da se vratim i ponovo uradim vezbu,pred svima koji su zurili u mene pitajuci se,verovatno,zbog cega ova "drama queen" ponovo cmizdri...
Otisla sam u wc da bih pokusala nekako da se izborim sa besom koji sam osecala prema samoj sebi.
Nekako sam se pribrala,a suze su polako prestajale da mi silaze niz lice.
Kada sam se vratila u salu,skoro niko nije piljio u mene,zbog cega mi je bilo veomaaaa drago,a ta cinjenica je doprinela popravljanju mog raspolozenja.
Ubrzo se i cas zavrsio,a bol u mojim ledjima je poceo lagano da jenjava...
I kako da ne budem besna na sebe??
Zasto je SAD prestalo da me boli?
Sad kad sam vec isplakala okean...

Nikada sebi necu biti jasna,a nadam se da cete me vi,drage drugarice sa ovog 4uma,tako i prihvatiti!

E,i da ne zaboravim!
Danas me je moja drugarica Dijana pozvala na njenu rodjendansku zurku. Zakupila je celu diskoteku,a ja se bash radujem njenom pozivu jer ko zna,mozda se lepo i provedem...
Izvestaj ce uslediti ako,naravno,ima zainteresovanih da ga uopste procita...

Toliko od mene...zasad!
Te@
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimePon Feb 09, 2009 9:26 pm

Ajajaja,bash mi je kriwo za ledja i fizichko,ali procice bes,za engleski i hemiju sooper,drago mi je...
Chekamo josh
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
ALEXANDRA
Forum baby
Forum baby
ALEXANDRA


Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 5:59 pm

Serena Van der Woodsen ::
Ajajaja,bash mi je kriwo za ledja i fizichko,ali procice bes,za engleski i hemiju sooper,drago mi je...
Chekamo josh
bas umes dobro da pises sastawe.mislim swidja mi se twoje izrazawanje (sad nzm ni ja kako da se izrazim)
Nazad na vrh Ići dole
MINCHY I SAKI BFF
Star
Star
MINCHY I SAKI BFF


Broj poruka : 385
Godina : 27
Location : whit my saki BFF
Imena najj drugarica na forumu : KISS SVE VAS OBBBBBOZAVAM
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 7:41 pm

jadna TEICA BASH MI JE ZAO ZBOG LEDJA!BRAVO ZA 5ICE !!!!!!JEDVA CHEKAM NASTAVAK!PAMETNICE MOJA......... 343 343 343 343 343 343 343
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:06 pm

Super za ocene...
Ali za fizicko.....kako ti je jadna nastavnica...uff!
Bas mi je zao!
Nazad na vrh Ići dole
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:07 pm

Jao,bbs hvala vam puno...evo malo o danasnjem danu!

Danas sam se fizicki osecala mnogo bolje. Ledja kao da me nikada nisu bolela. Molila sam Boga da me nastavnica srpskog ne prozove da procitam domaci,a on je,za divno cudo,uslishio moje molitve.Hvala ti,Boze! Takodje,danas sam prezivela i dva kontrolna (iz fizike i iz matisha). Vec imam u opticaju ocene koje cu,najverovatnije ,dobiti mada nije za pohvalu kako sam uradila oba kontrolna. Mozda je to posledica toga sto skoro nista nisam vezbala (to SKORO je zbog toga sto sam svratila na dve dopunske,cisto da sagledam situaciju iz bolje perspektive.) Prvog casa svi smo stajali kao ukoceni,cekajuci razrednu koja je trazila krivca (krivce) za jucerasnju histeriju matematicarke zbog toga sto jadna zena nije uspela da odrzi nastavu u nasem tako mirnom,tihom i kulturnom odeljenju...Stajali smo svi (osim,naravno,par izuzetaka). Nase junastvo i solidarnost nisu dugo trajali jer smo svi kukavicki zalepili nashe slatke guze za stolice pri pomenu ukora odeljenskog stareshine...ju,ju daleko bilo! Ipak smo mi dobra i fina deca koja ne vole jedinice...Smile
..................................................................................................................................................................
Sestog chasa je bilo ludilo (inace,sestog chasa imamo bios). Moje drage kolege iz zatvora su se ponashale kao pustene s lanca,jer osim sto je bio poslednji cas pred izlazak na slobodu,dobili smo i novu nastavnicu koja je,ruku na srce,zaista dobra osoba (bar se meni tako cini) ali je u krajnjoj meri neiskusna,a vidi se iz aviona da je bila veeeeelika greska dovesti je u nashe odeljenje. Elem,umesto da ONA NAMA
postavi granice i pokusha da nas umiri nekom kaznom (pretnjom kontrolnim,upisivanjem u dnevnik...) izgleda da se dogodilo upravo obrnuto,tako da mislim da je jadna nastavnica izasla iz ucionice sa blagim shokom koji joj se jasno ocrtavao na licu iako je vesto pokushavala da ga sakrije. Nije bas za javnost sta smo joj sve radili (opet su se pojedinci isticali) jer bi nas verovatno stavili na posmatranje.
Ne kazem da mozda ne bi trebalo......

Te@
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:11 pm

Hehehe!
Koji dan....Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 9:09 pm

Da,haha
Jadna nastawnica!
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 5:45 pm

Ma,jadni mi...xexexe!
Al imam dobruuu vest,VRATILA NAM SE STARA NASTAVNICA BIOSA!
Jeeeeeeeeeeeee!
Dakle,prvo smo joj jedno 10 min govorili sve naaaj i to kako nikada vishe ne treba da ode i ostavi nas...a kamoli da nam dovede onu neiskusnu "nastavnicu". Ona je naravno bila polaskana i dopustila nam da ne radimo kontrolni danas vec nam je pustila bash zanimljiv DVD o sumskim ekosistemima...

Na casu srpskog,nista novo. Ponovo nam je nastavnica delila papire za vezbu stilskih figura. Posto je bilo puno papira,odlucila sam da mi je najlakse da ih zalepim u svesku ne morajuci da brinem da li ce,kojim slucajem ispasti. Nastavnica je ubrzo upitala:"KO SE TO TAMO DROGIRA?",uputivsi mi pogled. Odmah su svi pogledali u mene,a ja sam samo lepila papire sa naivnim izrazom lica. Ko im je kriv sto ne zatvaraju prozore...
....................
Sa tehnickog sam bila izbacena i reci cu vam taj poptuno apsurdni razlog. Prvo da malo pojasnim.Na tehnickom smo podeljeni u 2 grupe,tj. jedan deo razreda je u ucionici kod nastavnika,a druga polovina je kod nastavnice.Ja pripadam drugoj polovini. A nastavnica cak ni sa nas 14 ne moze da izadje na kraj,a to nije nash problem -..-
U jednom trenutku se toliko proderala.
NASTAVNICA: Stvarno ste preterali!!!!
MILOS: A jel jesmo??
JOVANA: Stvarno?!
NASTAVNICA: Izbacicu vas sve napolje!!!
STOJSHA: Nemojte,nastavnice.
NASTAVNICA: Dobro,ali polovina razreda ce,ako se ne smiri,ici napolje
JA: A zar polovina razreda nije kod nastavnika?! Meni se cini da jeste...

E,tu me je poslala da se "proshetam". Moze li mi neko reci sta sam to uradila?! Priznajem da mi je nekad jezik brzi od pameti,ali smatram da nisam jedina...mada sta me briga!
...................................................................................................................

Danas smo ponovo odgovarali engleski gde sam i ja stigla na red. Naravno,dobila sam 5 Very Happy !
Medjutim,mojoj drugarici Aleksandri je ucinjena nepravda posto joj je nastavnica dala cetvorku umesto zasluzene petice. Ponekad,zaista ne razumem te ljude...

Te@


Poslednji put izmenio te@ dana Čet Feb 12, 2009 5:57 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 5:55 pm

Oooooo!
Sve cestitke sa 5!:*
A za tu nastavnicu...zju koja glupaca!
Msm....i kod nas je na texnickom tako,ali nastavnik nas ne tera napolje..mi sami izadjemo!xD
:*
Nazad na vrh Ići dole
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 5:59 pm

I ja nih najradije tako...ma,ni da ne dolazim na cas!
Mrzim tehnicko!!!
Nazad na vrh Ići dole
MINCHY I SAKI BFF
Star
Star
MINCHY I SAKI BFF


Broj poruka : 385
Godina : 27
Location : whit my saki BFF
Imena najj drugarica na forumu : KISS SVE VAS OBBBBBOZAVAM
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 6:17 pm

E A OVO SHTO TE JE POSLALA DA PROSHETASH VEROVATNO MISLI DA SI MNOGO PAMETNA DA PRISUSTVUJES NJENOM CHASU...I MENI SE TO CHESTO DESHAVA....
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 6:26 pm

Heheheheheh!
U pravu si!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 6:16 pm

Axaxaxa!!!
Verovatno Very Happy
Odavno nisam nap novosti al kad se vratim sa hora,OBECAVAM!!!
LQM
Nazad na vrh Ići dole
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimePon Mar 02, 2009 9:48 pm

Evo,nisam stigla kad sam se vratila sa hora pa kuckam sada... Wink Usput mi pesma "Extaza" od Ane Nikolic,koju trenutno slusam,daje neku dodatnu inspiraciju za pisanje...

Prvo sto bih da objavim je da sam se ŠIŠALA!!!
Nemam vishe onako dugu kosu,vec je sada srednje duzine i danas sam je "promovisala" u skoli.
Komentari su bili POZITIVNI! Jeeeeeeeeeeeeeee! xD xD

Danas nas je nastavnica fizickog izvela NAPOLJE a imali smo fizicko 5-i cas sto znaci da je vec bio sumrak (twilight,lol) i bilo je jako hladno. Medjutim,mi smo se kao pačići gegali po dvoristu (neki su sedeli,neki trcali,neki igrali odbojku a decaci naravno njihov omiljeni im fudbal.)

Sesti cas,hemija bio je smor...

Sutra ne verujem da cu ici u skolu jer sam jako bolesna,a verovatno od danasjneg incidenta sa fizickim vaspitanjem cu biti jos vise bolesna a nadam se samo da necu dobiti upalu pluca.
Pozelite mi brz oporavak!
xexexe

Ljubim vas puuuuuuno
Te@
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitimeUto Mar 03, 2009 8:46 pm

zelim ti brzz oporavak,bicesh ti doobro,znam ja..extra za frizz,mora da ti extra,cool stoji..jubim te :*
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
Sponsored content





Teicine "novosti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Teicine "novosti"   Teicine "novosti" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Teicine "novosti"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *Milicine novosti*
» MININE NOVOSTI
» *((:Moje (sashkicine) novosti:)))*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best friends forever *BFF* :: Prijateljstva :: Novosti-
Skoči na: