Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Best friends forever *BFF*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are bff's
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 *Milicine novosti*

Ići dole 
+2
MINCHY I SAKI BFF
♥...militza...♥
6 posters
AutorPoruka
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:30 pm

Danas sam imala,malo naporan dan...Ali bilo je ok...Dobila sam 5 iz geosa i 5 iz nemackog i plus iz matisa! Tako da sad mogu na komp Very Happy!
NA fizici je nastavnica radila samo s 5 djaka...sa ovima sto su bili na takmicenju! A mi ostali qlirali! Ali na tom casu kao da sam dobila samarcinu! Moja drugarica i ja se dopisujem papirom i ona meni kaze da ZELI da se pomiri s drugaricom o kojoj je juce pricala sve najgore! Da je k**va da je glupa itd! Nisam moglda da verujem! Nas 3 BxFxF smo protiv nje,i ona odjednom da se pomiri s njom! Omg! Nisam mogla da verujem! A i moj drug iz klupe napisao na stolu Sexy Bitch i strelicu na mene koji krembil! Na 5om casu kod razredne,na kraju casa je ostala jedna drugarica,Zoranka i jos nas 4-5,ona vec 7 godina vuce vaske sa sobom,i razredna je svaki dan gleda(inace razredna mi je iz nemackog)i nasla joj je samo gnjide,a danas 2 ogromne zive vaske! Stavila ih je na papir,a one pocele da trce! Fuj! Ja sam pocela da vristim! A ona da place...ba mi je zao nje...ali sta ja da radim kada ima vaske....i tako...dalje cu vas jos obavestavati!


Militza!♥️
Nazad na vrh Ići dole
MINCHY I SAKI BFF
Star
Star
MINCHY I SAKI BFF


Broj poruka : 385
Godina : 27
Location : whit my saki BFF
Imena najj drugarica na forumu : KISS SVE VAS OBBBBBOZAVAM
Datum upisa : 08.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:34 pm

E BRAVO ZA 5ICE OVDE SMO IZGLEDA SVE PAMETNICE!ZAO MI JE ITE ZORANKE STVARNO UZASNO...........KISS
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:36 pm

Hvala! Ms strasno...ali sta da se radi...
Nazad na vrh Ići dole
MINCHY I SAKI BFF
Star
Star
MINCHY I SAKI BFF


Broj poruka : 385
Godina : 27
Location : whit my saki BFF
Imena najj drugarica na forumu : KISS SVE VAS OBBBBBOZAVAM
Datum upisa : 08.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:53 pm

DA.........
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Daniel
Admin
Admin
Jovana & Daniel


Broj poruka : 1029
Godina : 29
Location : Sa mojim najboljim drugaricama Oljom,Jeckom,Emmom,Sashkom i Gagom
Imena najj drugarica na forumu : Swiiiii
Datum upisa : 07.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 8:59 pm

Ajooj,hehe
Nazad na vrh Ići dole
https://bestfriends.serbianforum.info
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 10:27 pm

O,Boze!
Cestitke na peticama al vuci vaske sa sobom 7 GODINA,to je stvarno uzas.
Jadna ta devojcica!!!
Ja sam imala vaske u cetvrtom razredu kada su ih skoro sve devojcice iz rezreda imale,i stvarno BILO,NE PONOVILO SE jer me je stalno svrbela glava od tih napasti,a morala sam i da se shisham i upropastim divnu dugu kosu koju sam imala...
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 10:34 pm

Jaoo,kako moze da zivi sa vashkama 7GODINA??????,msm da donnirash krv malim vashkama 7god,i to josh svaki dan da ih ima sve vishe i vishe,.....strashno,stvarno katastrofa!!!



chestitam na 5icama i na plusu!

Ma bice sve dobro sa vama drugaricama,,....mozda je samo ta drugarica primetila promenu kod te k**ve,pa hoce da joj da priliku ili ko zna shta,...prichaj sa njom:)

*
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 11:31 pm

Pa probale smo ja i marija milon puta ali ona je otisla jako visoko i vreme je da se spusti na zemlju...misli da je kraljica skole...msm!
A to za drugaritzu......njoj mama i tata imaju po 60 godina,pa ne vide i ne mogu da je trebe,a ona ima rodjenu sestru,spavaju zajedno,i ta njena sestra nema ni jednu jedinu gnjidu....msm sta reci.....


Pre 30 min sam se vratila s engleskog i uradila domaci...malo tj malo vise se svadjala s bratom i tukla (kao i uvek...) i oterala ga s kompa...upravo sam vecerala,pa planiram da spremam knjige za sutra....Znaci casovi sutra.....laganica...1. cas texnicko 2. isto texnicko 3.srpski 4.likovno 5.nemacki (kod razredne) i 6. veronauka! Sutra cu vam isto pisati!

Volim vas!
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 5:19 pm

Danas mi je dan protekao skroz ok! Dobila 5 iz muzickog i tako...Danas sam se suocila s Drugaritzom,s tom sto sam posvadjana,znaci Marija,ja i ona! I to sve sa razrednom...i mi se tu svadjamo,i svadjamo,i odjednom razredna nama 3 kaze(prvo Dunji):"Dunja,da li si ti spremna da njima kazes izvini?" kaze ona da! I razredna nas pita:"Da li ste vas dve spremne da se pomirimo s njom,a marija i ja u isto vreme,NE!"
Kaze razredna:"Nikako?!" a Marija i ja opet:"NE!" Tu je bilo svega...Ali ja njoj i dalje ne mogu da oprostim! Msm,ne mogu ja da pruzim ruku nekom ko mi kaze da sam ciganka i da sam usvojena...!! Pisacu vam jos...!


Milica!
Nazad na vrh Ići dole
te@
Admin
Admin
te@


Broj poruka : 636
Godina : 28
Location : u svom svetu...u Edwardovom zagrljaju...daleko odavde!
Imena najj drugarica na forumu : swe vas JakoPunoMnogo volim!!!
Datum upisa : 08.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 6:05 pm

Naravno. Poptuno si upravu. Kad neko toliko vredja,ne zasluzuje da joj se oprosti. Jedno izvini ne moze to da reshi.
Cestitke na 5-ici!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MINCHY I SAKI BFF
Star
Star
MINCHY I SAKI BFF


Broj poruka : 385
Godina : 27
Location : whit my saki BFF
Imena najj drugarica na forumu : KISS SVE VAS OBBBBBOZAVAM
Datum upisa : 08.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 6:13 pm

UZAS!LJUDI KOJI NESTO LOSE KAZU,A POSLE POGAZE SU NAJGORI LJUDI...GADE MI SE
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 6:19 pm

I meni!!!
Hvala na cestitkama!!
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimePet Feb 13, 2009 6:57 pm

Danas sam odgovarala engleski i dobila dve 5-itze! I Zoranka se oshishala skrooz na kratko! Opet samo razgovarale s razrednom o Dunji! Stvarno ne razumem tu zhenu! Shta se ona mesha...? Svaki dan nas pita da li smo se pomirile...Na matishu,prvom chasu,je bilo Ql! Onda fizichko,kao i uvek,smor! Svi hotje da igraju odbojku,a nemaju pojma....i kada sam se smorila otishla sam da visim na kosh...i tu je nastavnik sve snage urlao na mene (kao i uvek):"Sta se besish ne kosh?!??!Otjesh da se ubijesh tu?!??! Silazi dole!!!" a ja kao i uvek umirala od smeha...Onda odmor...bilo je mnooooogo snega pa smo se grudvali! Svi od 5-og do 8-mog! Grudve su letele na sve strane,i mene baksuza,nekoliko spichilo u glavu! Onda smo imali srpski! Bila sam mokra od glave do pete,pa sam trazhila od nastavnice da sednem u prvu klupu kod radijatora da se osushim....tu sam sushila noge i smarala se...onda engleski! Tu sam odgovarala...Pa onda geos...tu sam se po prvi put ove godine zheshce smorila jer obozavam geos!!Morali smo ceo chas da chitamo jednu te istu stranu! Jer su u nasoj ucionici neki imali takmicenje.....I na kraju,sesti cas istorija...bilo je zanimljivo,radili smo novu lekciju! Tama kada sam se u skoli osusila,do kutje sam opet bila mokra od glave do pete! Grudve nema gde nisu letele....ali sneg je i dalje ne prestano padao....vecheras imam zhurku u Mravinjaku....Pisatju vam josh..!

Milica!
<3
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 2:12 am

Chestitam za ocene,shta reci za Zoricu,ne mozesh urazumiti tu ludu zenu od razredne to je ochigledno,...hehehe,da ne duzim,....pishi nam!
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 2:18 am

Ok!
Hehhe,ne Zorica,Zoranka!
A razredna me iznervirala!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Alexandra95
Fantastic
Fantastic
Alexandra95


Broj poruka : 232
Godina : 28
Location : tu negde:P ...sa bff:)))
Datum upisa : 09.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 2:24 am

Ma sorry ,greshka...... Zoranka.....
Nazad na vrh Ići dole
MINCHY I SAKI BFF
Star
Star
MINCHY I SAKI BFF


Broj poruka : 385
Godina : 27
Location : whit my saki BFF
Imena najj drugarica na forumu : KISS SVE VAS OBBBBBOZAVAM
Datum upisa : 08.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 1:37 pm

E,DRAGO MI JE SHTO SE TA ZORANKA OSHSHALA VALJDA VISHE NECE IMATI TAKVIH PROBLEMA...I BRAVO ZA 5 ICE... 343
Nazad na vrh Ići dole
♥...militza...♥
You rock
You rock
♥...militza...♥


Broj poruka : 188
Godina : 27
Location : Zrenjanin! ♥
Datum upisa : 10.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 2:00 pm

Hvaja!
=*
Nazad na vrh Ići dole
BFF__M.N.M.__BFF
Fantastic
Fantastic
BFF__M.N.M.__BFF


Broj poruka : 216
Godina : 28
Location : In MY Worl...witch my BFF
Imena najj drugarica na forumu : ma swi!
Datum upisa : 07.02.2009

*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 5:32 pm

xaxaxaxaxax...Militze ja se kidala na swaku twoju recenicu! koja carica!
cestitam na ocenama!
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcediva.forumotion.com
Sponsored content





*Milicine novosti* Empty
PočaljiNaslov: Re: *Milicine novosti*   *Milicine novosti* Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
*Milicine novosti*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MININE NOVOSTI
» *((:Moje (sashkicine) novosti:)))*
» Teicine "novosti"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best friends forever *BFF* :: Prijateljstva :: Novosti-
Skoči na: